I ove godine udruga “LUDBREŠKO SUNCE” uključila se u obilježavanje Dječjeg tjedna, tradicionalne godišnje akcije i aktivnosti posvećenoj djeci koja se održava u prvom punom tjednu mjeseca listopada. (više…)
Dugogodišnja članica udruge „LUDBREŠKO SUNCE“ gospođa Biserka Kutnjak koja je dobro poznavala Melitu jer je s njom provela dugi niz godina zabilježila je svoje viđenje trenutaka koje je provela s…
Udruga “LUDBREŠKO SUNCE” provodi drugu godinu trogodišnjeg programa „Pružanje podrške u odgoju i obrazovanju djeci s poteškoćama u razvoju i njihovim obiteljima na području grada Ludbrega i šire okolice“ odobrenog…
26. kolovoza 2021. godine udruga „LUDBREŠKO SUNCE“ organizirala je hodočašće članova udruge i njihovih roditelja u Svetište Majke Božje Trsatske. (više…)