Povodom božićnih blagdana mjesni odbor Ludbreški vinogradi darovao je korisnike „Kuće Sunca“ prigodnim poklonima. Isto tako, naša dugogodišnja donatorica, osoba velikog srca, gospođa Štefica Pavković i ove godine je također svojim poklonima razveselila članove udruge.